Witamy w naszym sklepie z materacami!

MATERAC ZUMBA 80x200

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Hilding
  • Dostępność: Jest Jest  (0 szt.)
  • Czas realizacji: 1-3 tygodnie
  • szt.
  • 2 299,00 zł
  • Oblicz

Materac ZUMBA

Zumba to materac charakteryzujący się dobrą wentylacją i swobodnym przepływem powietrza oraz sprężystością i lekkością wkładu. Wszystko dzięki zastosowaniu syntetycznego, niezwykle sprężystego włókna Labirynth, które zapewnia doskonałe podparcie ciała podczas snu. Wnętrze materaca jest nieustannie napowietrzane, co eliminuje możliwość powstania szkodliwych bakterii i zbędnej wilgoci, a dzięki temu pojawienia się np. pleśni. Dzięki specjalnemu profilowaniu pianka wysokoelastyczna tworzy 7 zróżnicowanych stref twardości, zapewniając idealne wsparcie i regenerację. Materac z pokrowcem w dwóch opcjach do wyboru.

 

TWARDOŚĆ 

 


 

DANE TECHNICZNE

 

Wkład: dwie warstwy pianki wysokoelastycznej HR o wys. 11 i 7 cm, dwie warstwy włókna Labirynth o wys. 3 cm każda

Pokrowiec: Motive lub Diamond

Wysokość materaca: ok. 25 cm (przy wyborze pokrowca Motive), ok. 28 cm (przy wyborze pokrowca Diamond)

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

 

 

  

BUDOWA

 

 

CECHY 

 

 


 

 

 

 

POKROWIEC

 

Materac ZUMBA można zamówić w dwóch wersjach: z pokrowcem Motive oraz Diamond.

Pokrowiec Motive - Pokrowiec ten jest wyprodukowany z innowacyjnej dzianiny w której zawarte są mikrokapsułki z olejkiem arganowym. Zastosowanie mikrokapsułek gwarantuje dodatkowe poczucie miękkości i delikatności pokrowca. Można go prać w temp. do 60°C.
 
 
 
 
Pokrowiec Diamond - Idealny pokrowiec zrealizowany wg. technologii 3D. Struktura tkaniny oferuje rewelacyjną przepuszczalność powietrza minimalizując tym samym mnożenie się roztoczy i bakterii. Dzięki zastosowanym tkaninom pokrowiec Diamond charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Jednocześnie doskonale odprowadza wilgoć. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

 

 meble na raty